Nowo przyjęci – zbiór ważnych informacji!!!

Drodzy nowo przyjęci studenci. Przygotowaliśmy dla Was krótki opis co będzie konieczne do wykonania jak tylko otrzymacie własny numer albumu.

Numer albumu (lub inaczej numer indeksu) to numer identyfikacyjny studenta na uczelni, który nadawany jest wszystkim nowoprzyjętym studentom. Jest on niezbędny między innymi do rejestracji w wirtualnym dziekanacie SGGW – eHMS, zapisów na lektoraty, czy też zajęcia z wychowania fizycznego. Zostaną one nadane na początku września i będą dostępne w Systemie Obsługi Kandydata po zalogowaniu się. Po uzyskaniu numeru albumu warto założyć konto w wirtualnym dziekanacie SGGW – za pomocą opcji [rejestracja/odzyskiwanie kont studentów].

Wszyscy przyjęci na I rok studiów, używając nadanego numeru albumu, powinni zarejestrować się na:

1. zajęcia z lektoratów (języków) – na stronie http://jezyki.sggw.pl/. Przed zapisaniem się na zajęcia z języka obcego należy zapoznać się z regulaminem lektoratów oraz z informacją, od którego semestru rozpoczynają lektorat studenci danego Wydziału/Kierunku/Stopnia/Formy. Uwaga!! – nie wszystkie kierunki rozpoczynają lektoraty od pierwszego semestru studiów. Zapisy na lektoraty (języki) będą odbywały się w terminie 15 – 30 września 2012r. drogą internetową poprzez adres strony podany powyżej.

2. zajęcia z wychowania fizycznego – na stronie http://www.wf.sggw.waw.pl/. Przed dokonaniem zapisów należy zapoznać się z regulaminem zaliczeń, miejscami zajęć oraz utworzonymi grupami. Zapisy na zajęcia WF będą odbywały się w terminach 30 września – 3 października. Przy wyborze zajęć z WF należy uwzględnić plan zajęć dydaktycznych na swoim kierunku. Uwaga!!! – nie wszystkie kierunki rozpoczynają zajęcia z WF od pierwszego semestru studiów. Tutaj znajdziecie poszczególne grupy, które zostaną utworzone w ramach WF.

Macie pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu z nami kontakt@esgiegiewu.pl lub Facebook.