Grupy roczników 2012 – FB

Przedstawiamy Wam zebrane wszystkie grupy poszczególnych roczników studiów w SGGW. Jeżeli ktoraś nazwa kierunku nie ma linka, to znaczy, że nie znaleźliśmy jeszcze tej grupy lub jej nie ma. Jeżeli macie grupę i chcecie, abyśmy ją podlinkowali prosimy o wiadomość pod adresem: kontakt@esgiegiewu.pl.

Studia stacjonarne:

Architektura Krajobrazu, Bezpieczeństwo ŻywnościBiologia, Biotechnologia, Budownictwo, Dietetyka, Ekonomia, Finanse i RachunkowośćGospodarka PrzestrzennaHodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikichInformatykaInformatyka i EkonometriaInżyniera Ekologiczna, Inżynieria Środowiska, Leśnictwo, LogistykaOchrona ŚrodowiskaOgrodnictwo, Pedagogika, Rolnictwo, Socjologia, Technika Rolnicza i Leśna, Technologia DrewnaTechnologie Energii Odnawialnej, Towaroznawstwo, Technologia Żywności i Żywienie CzłowiekaTurystyka i Rekreacja, Weterynaria, ZarządzanieZarządzanie i Inżynieria ProdukcjiZootechnikaŻywienie Człowieka i Ocena Żywności.

Studia niestacjonarne:

Budownictwo, Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Gospodarka Przestrzenna, Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich, Informatyka, Informatyka i Ekonometria, Inżynieria Środowiska, Leśnictwo, Logistyka, Ogrodnictwo, Pedagogika, Rolnictwo, Socjologia, Technologia Drewna, Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, Technologie Energii Odnawialnej, Turystyka i Rekreacja, Zarządzanie, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Zootechnika, Żywienie Człowieka i Ocena Żywności, Żywienie Człowieka i Ocena Żywności – studia wieczorowe.