Czy wiesz, że? Limp Bizkit – Ursynalia 2012

Ursynalia 2012

Limp Bizkit to amerykańska grupa muzyczna grająca muzykę z gatunku nu metal, która była jednym z headlinerów tegorocznego święta studentów SGGW w Warszawie – Ursynaliów 2012.

Oprócz  Warszawy podczas ich europejskiej trasy koncertowej znalazło się 14 innych europejskich miast takich jak: Getafe, Londyn, Nickelsdorf, Dresden, Interlaken, Lizbona, Hamburg, Amsterdam, czy Moskwa. Koncert w Lizbonie odbywał się w ramach festiwalu Rock in Rio i był transmitowany live na cały świat poprzez serwis YouTube. Przed przyjazdem do Europy Limp Bizkit byli w trasie koncertowej po Australii, gdzie odbyło się 5 występów.

Ale czy wiecie, że tylko w czasie koncertu 1 czerwca 2012 podczas warszawskich Ursynaliów Limp Bizkit postanowił zagrać swój najnowszy singiel z 2011 roku – utwór Gold Cobra? To właśnie uczestnicy Ursynaliów 2012 jako pierwsza publika LB w 2012 roku mieli tą przyjemność i zaszczyt usłyszeć na żywo wykonanie tego utworu. Na żadnej z setlist koncertów poprzedzających występ w Warszawie nie było Gold Cobra. Czy to właśnie podczas występu Limp Bizkit w Warszawie Fred Durst podjął decyzję, aby reszta Europy też usłyszała Gold Cobra?

Poniżej możecie zobaczyć utwór Gold Cobra zagrany przez Limp Bizkit podczas Ursynaliów 2012: